Podzimní prázdniny

Kdy: 28. 10. - 1. 11. 2015

Místo výpravy: Zdobnice (Orlické hory)

Sraz dětí: ve středu 28. 10. 2015 v 8:00 hod. na nádraží (odjezd 8:30 hod.)

Návrat: v neděli 1. 11. 2015 v 14:00 hod. na nádraží

Cena výpravy: 1.000 Kč, zaplaťte co nejdříve (nejpozději do 19. 10.) vedoucím na schůzkách (případně je možné se závazně přihlásit a domluvit pozdější zaplacení s oddílovými vedoucími).

S sebou:

● Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle uvážení rodičů! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou!, vše řádně označeno, pohodlné pevné boty + 1 rezervní, boty na přezutí do chaty, bunda – větrovka, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála.

● PLAVKY

● Mycí potřeby, utěrku – stačí obroubený kus látky.

● „Vybavenost“, baterka, karty, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.

● Jídlo na cestu a částečně i oběd (po příjezdu bude k obědu polévka).

● Prosíme o seznam a označení věcí! (hlavně u mladších dětí).

● Vše sbalit do batohu. Skauti a skautky si povezou své batohy celou cestu. Vlčatům a světluškám povezeme batohy autem.

● Na místě jsou peřiny, proto si vezměte prostěradlo a povlečení, či prostěradlo a spacák.

● Nezapomeňte kartičku zdravotní pojišťovny. (Světluškám a vlčatům ji na nádraží od rodičů vybíráme.)

● Budeme velice rádi, když maminky upečou bábovku, či buchtu na snídani.

Více informací: Tomáš Gajdoštík 604811605 (t-mobile)