V minulých letech začal tábor skautů a skautek třídenním puťákem, či sjížděním Sázavy. Tento rok jsme se rozhodli pro kola.
Každý skaut/skautka si může zvolit svou cestu na tábor.

a) Na kole

Sraz: pátek 31. 6. 2017 v 16:00 hodin u Šéfa (nakládání věcí možné již od 15:00).

S sebou na sraz:

• helmu, kolo,
  • svačinu (večeře bude později),
  • prohlášení o bezinfekčnosti (příloha této brožury) - vyplněná s datem 1. 7. 2017!!!,
  • kartička pojištěnce zdravotní pojišťovny,
  • příp. léky (podepsané s označením dávkování),
  • Batoh zabalený na pátek a sobotu pro cestu na kole. Věci na spaní (spacák, karimatka) bude možné dát do doprovodného auta, které děti uvidí až večer v místě přespání a poté až na táboře.
  • Více informací k této cestě vám poskytne Jana Čokrtová.

b) Vlakem

Sraz: v sobotu 1. 7. 2017 v 7:25 na nádraží.

S sebou na sraz:

• kartička pojištěnce zdravotní pojišťovny,
  • příp. léky (podepsané s označením dávkování),
  • kroj (na sebe),
  • pláštěnka,
  • vybavenost (= papír, tužka, KPZ, skautská průkazka, stezka, uzlovačka, šátek, …),
  • jídlo a pití na oběd a svačiny (večeře již bude zajištěna).

Důležité upozornění: Kola budeme využívat i v průběhu tábora - každé dítě vezme kolo s sebou. Děti, které nepojedou na tábor na kole, odevzdají kolo při nakládání věcí. Věříme, že většina dětí se rozhodne pro cestu na kole.

Prosím nahlaste nejlépe do 25. 6. 2017 pro jakou cestu na tábor jste se rozhodli.