Velikonoční výprava – ŽELVA Cheb

• Termín: 29. 3. – 2. 4. 2018
  • Sraz: čtvrtek 29. 3. 2018 v 7:00 na nádraží v Českém Brodě
  • Návrat: pondělí 2. 4. 2018 v 14:38 na nádraží v Českém Brodě
  • Cena výpravy1000 Kč, zaplaťte prosím elektronicky na účet 0425820389/0800 s var.symbolem, který Vám dal vůdce oddílu a uveďte celé jméno dítěte. Termín zaplacení 23. 3. 2018
  • Cestovní doklady dítěte prosím předejte mne před odjezdem
  • Na cestu oddílový šátek
  • Na tuto výpravu budeme nocovat na skautské vytápěné základně na podlahách v jednotlivých pokojích, proto je nutné vybavit dítě karimatkou, spacákem a doporučuji i teplé ponožky a deku.
  • Správce chalupy doporučil jako přezůvky používat tenisky (klasické boty), pantofle nejsou vhodné.
  • S sebou dále ešusy, nebo podobné odolné nádobí.
  • Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle uvážení rodičů! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou!, vše řádně označeno, pohodlné pevné boty rezervní, , bunda – větrovka, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála a plavky. Půjde se jak do přírody, tak do města.
  • Mycí potřeby, utěrku – stačí obroubený kus látky.
  • „Vybavenost“, baterka, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.
  • Jídlo na cestu, k obědu se vaří pouze polévka. První velké jídlo bude až večeře.
  • Pokud napečete buchty, perníky a bábovky výrazně nám zpříjemníte snídaně a budeme vám vděčni.
  • Prosíme o označení věcí! (hlavně u mladších dětí). Po každé akci zbude spousta věcí, které nikoho nejsou!
  • Chlapci nezapomenou na proutky a vše potřebné na pomlázku.
  • Děvčata nezapomenou, že je pomlázka, budeme malovat vajíčka – barvy na vejce (vejce si s sebou nevozte, koupíme je hromadně).
  • Kartička zdravotní pojišťovny (stačí čitelná kopie)
  • Vše sbalit do batohu. Skauti a skautky si povezou své batohy celou cestu. Vlčatům a světluškám povezeme batohy autem.