Skautské centrum Vinice - Pardubice

Sraz dětí: ve středu 17. 4. 2019 - v 17:20 na nádraží v Českém Brodě (17:52 odjezd vlaku)

Návrat: v pondělí 22. 4. 2019 - v 13:54 na nádraží v Českém Brodě

Ubytování:https://skauti-pardubice.cz/scv/

Budeme Vám vděčni, pokud se s námi podělíte o své upečené skvosty a dáte nám sebou nějakou buchtu na snídaně (není klíčové).

Cena výpravy1000 Kč, žádáme Vás, o platbu nejpozději do 11. 4. na bankovní účet střediska.

Příklad:

Číslo střediskového bankovního účtu: 0425820389/0800

Var.č.: xxx (informaci mají oddíloví vedoucí dítěte)

Zpr.pro příj.: Jméno příjmení – Velikonoce 2019

S sebou:

• Spacák a karimatku! - Bude se spát na čisté podlaze.
  • Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle uvážení rodičů! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou!, vše řádně označeno, pohodlné pevné boty rezervní, boty na přezutí do chaty, bunda – větrovka, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála a plavkyPůjde se jak do přírody, tak do města.
  • Mycí potřeby, ručník, utěrku – stačí obroubený kus látky. Ešus netřeba.
  • „Vybavenost“, baterka, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.
  • Jídlo a pití na cestu + na večeři (sendvič), připravujeme až snídani.
  • Prosíme o seznam a označení věcí (hlavně u mladších dětí). Po každé akci zbude spousta věcí, které nikoho nejsou!
  • Chlapci nezapomenou si sami zajistit proutky a vše potřebné na pomlázku.
  • Děvčata nezapomenou, že je pomlázka, budeme malovat vajíčka – barvy na vejce (vejce si s sebou nevozte, koupíme je hromadně).
  • Kartička zdravotní pojišťovny (stačí čitelná kopie)
  • Vše sbalit do batohu. Skauti a skautky si povezou své batohy celou cestu. Vlčatům a světluškám povezeme batohy autem, starší by si je měli také vézt sami.

Všechny potřebné informace získáte u vedoucích na schůzkách.

V případě nutnosti u mne - Petr Wimmer, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">mTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.