Vzhledem k situaci v ČR je akce zrušena. Děkujeme za pochopení.

Pokyny pro účastníky velikonoční výpravy ve dnech 9.4.2020 ČT – 13.4.2020 Po

Kaprálův mlýn – Moravský kras CHKO

Sraz dětí: 9.4.2020 ČT - v 7:00 na nádraží v Českém Brodě (7:38 odjezd vlaku)

Návrat: 13.4.2020 Po - v 14:57 na nádraží v Českém Brodě

Ubytování:http://www.kapraluvmlyn.cz/

Budeme Vám vděčni, pokud se s námi podělíte o své upečené skvosty a dáte nám sebou nějakou buchtu na snídaně (děkujeme).

Cena výpravy1000 Kč, žádáme Vás, o platbu nejpozději do 26. 3. na bankovní účet střediska.

Příklad:

Číslo střediskového bankovního účtu: 0425820389/0800

Var.č.: xxx (informaci mají oddíloví vedoucí dítěte)

Zpráva pro příjemce: Jméno příjmení dítěte – Velikonoce 2020

S sebou:

• Spacák - Bude se spát na přepychových postelích.
  • Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle uvážení rodičů! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou!, vše řádně označeno, pohodlné pevné boty rezervní, boty(pantofle) na přezutí do chaty, bunda – větrovka, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála a plavkyPůjde se jak do přírody, tak do města.
  • Mycí potřeby, ručník, utěrku – stačí obroubený kus látky. Ešus netřeba.
  • „Vybavenost“, baterka, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.
  • Jídlo a pití na cestu, připravujeme až večeři (hlady neumřou).
  • Prosíme o seznam a označení věcí (hlavně u mladších dětí). Po každé akci zbude spousta věcí, které nikoho nejsou!
  • Chlapci si nezapomenou sami zajistit proutky a vše potřebné na pomlázku (proutky se pokusíme sehnat i na místě)
  • Děvčata nezapomenou, že je pomlázka, budeme malovat vajíčka – barvy na vejce (vejce si s sebou nevozte, koupíme je hromadně).
  • Kartička zdravotní pojišťovny (stačí čitelná kopie), léky na alergii apod. které si převezme váš vedoucí před odjezdem ráno.
  • Vše sbalit do batohu. Skauti a skautky si povezou své batohy celou cestu. Vlčatům a světluškám povezeme batohy autem, starší by si je měli také vézt sami.

Všechny potřebné informace získáte u vedoucích na schůzkách.