Vážení rodiče,

navzdory stávajícím omezením jsme se rozhodli uspořádat Mikulášskou besídku pro světlušky a vlčata. Letos ji však pojmeme trochu netradičně – stopovačkou. 

Po Českém Brodě je pro děti připraveno 7 šifer. První se nachází v parčíku kolem zvonice na náměstí. Po vyluštění první šifry se dozvíte umístění druhé (kam jít pro třetí šifru zjistíte z druhé šifry a tak dál). Pokud byste si nevěděli rady, kde se nachází nějaké místo ze šifer, všechna se dají dohledat na mapách Seznam nebo Google. Celá trasa má 4 km a můžete ji jít najednou nebo po částech (dá se i jet na kole). U poslední šifry na vás česká tajné heslo, které si pečlivě zapamatujte – budete ho potřebovat abyste získali sladkou odměnu. Odměny se budu vydávat 5. 12. od 17 do 19 hodin v klubovně.

Pokud už nyní víte, že budete mít zájem, ozvěte se prosím na e-mail níže, ať stihneme nakoupit odměny pro děti. 

Nezapomeňte si s sebou tvrdé desky a roušku.

Seznam nápověd, co by se mohly hodit: Morseovka, Mřížka

Pro přihlášení a případné dotazy prosím pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.