Čarodějnice a Závod světlušek a vlčat

V pátek večer se sejdeme u klubovny a půjdeme si k ohništi do školky upéct buřty a zazpívat s kytarou. Čarodějnické kostýmy jsou vřele vítány :) Poté se přesuneme do klubovny, kde bude probíhat filmová noc s přespáním.

Účastníci Závodu světlušek a vlčat (ZVaS) si ráno nechají spací věci v klubovně a přepravíme je do Kostelce na samotný závod. Pokud se vaše dítě nebude účastnit čarodějnic s přespáním a pojede až na závod, dopravte ho prosím v sobotu v 7.30 ke klubovně, kde se připojí k dalším závodícím dětem.

Pokud se chce vaše dítě naopak účastnit pouze čarodějnic a filmové noci, ale závodit nebude, vyzvedněte si ho prosím v sobotu ráno u klubovny mezi 7.30 a 8 h. Účast na ZVaS ovšem vřele doporučujeme! Jedná se o soutěž týmů v rámci okresu, děti spolu chodí po různých disciplínách a zábavnou formou absolvují např. zdravovědu, orientaci v mapě a další úkoly.

Předpokládaný návrat ze závodu je v sobotu v 17 h u klubovny, čas budeme upřesňovat SMSkou podle toho, jak rychlé bude vyhodnocení závodu.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte oslovit kontaktní osobu:

Jana Takáčová, 737 464 088, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

SHRNUTÍ

Kdy: pátek 29.4. – sobota 30.4.

Sraz: v pátek u klubovny v 17:00

Sraz (ZVAS): v sobotu 7:30

Konec: cca 17:00 u klubovny

Sebou: vybavenost, kroj se šátkem (kdo nemá kroj, stačí oddílové tričko a šátek), jídlo na celý sobotní den (snídaně a oběd bude zajištěna), dostatek pití, tužka, papír, oblečení do přírody, vhodná obuv na chození, spacák, karimatka, kartáček a pasta na zuby, kostým čaroděje/nice (dobrovolný)