• Letos jsme pro Vaše ratolesti připravili výpravu do krásného města Chebu.
  • Informace srazů ještě včas doplníme. Pojedeme vlakem.
  • Důležité! Z důvodu návštěvy německých sousedů od Vás potřebujeme zajistit cestovní doklady pro děti. Doklady prosím předejte v den odjezdu oddílovým vedoucím. V případě, že vaše děti nemají ces.doklady, pořiďte jim prosím občanské průkazy (OP). Pro získání OP je nutné zaplatit 50Kč, rodný list dítěte a doprovod zákonným zástupcem s OP. Platnost OP je až 5 let a je možné jej zařídit téměř na všech MěÚ.  MěÚ má na vydání až 1 měsíc, proto prosím neotálejte (většinou dodají dříve).
  • Cestovní pojištění zajistíme.
  • Na tuto výpravu budeme nocovat na skautské vytápěné základně na podlahách v jednotlivých pokojích, proto je nutné vybavit dítě karimatkou a spacákem.
  • Správce chalupy doporučil jako přezůvky používat tenisky (klasické boty).
  • S sebou dále ešusy, nebo podobné odolné nádobí.
  • Cena výpravy 1000 Kč – formu úhrady ještě doplníme.
  • Zbylé informace můžete sledovat na webu skaut7.cz, nebo je získat od svých oddílových vedoucích.
  • Rozhodnutí o účasti Vašich dětí na velikonoční výpravě nám prosím sdělte nejpozději do 6. 3. 2018 (musíme zarezervovat místenky).

O jarních prázdninách, které letos na okres Kolín připadají na týden 26. února - 2. března, plánujeme akce pro ty, kteří třeba nejedou na celý týden na hory.

BAZÉN V KOLÍNĚ

Vyrazíme v úterý 27.2.

Sraz na nádraží v 8:30

Návrat na nádraží ve 12:55

Cena: 170,- Kč

S sebou: jako obvykle: plavky, ručník, mýdlo, čepici (na mokré vlasy venku), pití, svačinu, drobné kapesné

Organizují: Jan Jelínek a Pavel Corradini - Korádo

Místo: Slivice-Milín

Termín: 1. 2. - 4. 2. 2018

Sraz: ve čtvrtek 15:45 na nádraží v Českém Brodě (odjezd vlakem v 16:08 hod.)
Návrat: v neděli 16:08 opět na nádraží
Cena: 700 Kč-zaplatit nejpozději do 26. 1. 2018

S sebou:

Přezůvky, spacák, karimatku, ešus a lžíci, teplé oblečení a boty (budeme hodně venku), čepici a rukavice, hygienické potřeby, hry, boby, kartičku zdravotní pojišťovny, kartičku s fotkou a vše, co potřebujete na čtyřdenní výpravu.

Jedno odpoledne se vydáme bruslit na stadion, tak nezapomeňte brusle!

Vše zabalit do batohu, který si sami unesete! Autem vám povezeme pouze: boby, brusle a buchty.

Maminky a tatínky prosíme, aby nám upekli něco dobrého na snídani.

Kontakt pro více informací: Barbora Wallenfelsová (722 271 817)

Vánoční besídka světlušek a vlčat

Blíží se nám Vánoce, a s tím i naše vánoční besídka! Letos si to spojíme i s výletem do skanzenu v Přerově nad Labem ☺. Po návratu do Českého Brodu se přesuneme do klubovny .

Kdy: 16. 12. 2017

V kolik: sraz na nádraží v 7:30 (odjezd autobusem v 7:46)

Návrat do ČB 13:46, poté pokračuje besídka v klubovně

Konec: 16:00 v klubovně

Cena: 80 Kč

S sebou: sváču na celý den, cukroví na ochutnání, hrníček

HAVRANCUP 2017:

Místo konání: SPŠS a JŠ Kolín Heverova 191, Kolín IV, 280 02 Kolín

Zahájení turnaje je od 9:00, ale dohodl jsem nám výjimku a dorazíme do 9:30.
Sraz: v SOBOTU:

Nádraží Český Brod, 2. 12. 2017, 8:20 (8:45 odjíždí vlak) - odhadovaný konec v Kolíně 15:30, následně zhodnotíme turnaj ve FUTURU.

Návrat:

vlak 16:25 z Kolína – 17:00 v Českým Brodě na nádraží

Kapesné 200 Kč (startovné + jízdenka, něco na zub)

Sebou:

kraťasy, !!sálovou obuv!!, triko – černé, bílé, florbalovou hůl, hodně vody na pití, svačinu na celý den
Na místě bude v případě zájmu možno zakoupit za desítky korun tousty a nějaké drobnosti k snědku