program oslavy CB 100letRepublikyStrom Olga Havlovave čtvrtek 25. října se uskuteční od 16 hodin v parku u pomníku republiky (vedle kostela Nejsvětější trojice) slavnostní setkání u příležitosti oslav 100. výročí vzniku československé republiky. Sejdou se zástupci skautských středisek, města, Sokola, Výboru dobré vůle, dalších spolků a věříme, že i další lidé dobré vůle.

V rámci tohoto setkání bude v parku u kostela Nejsvětější trojice vysazen stom Olgy Havlové.

Začátek akce je v 16 hodin, organizátoři (tedy i skautky a skauti:-)) mají sraz v 15:30

Předpokládaný konec kolem 16:30. Skauti jdou v kroji.

Již tradiční závod dvoučlenných hlídek se uskuteční v sobotu 13.10.

Sraz: V sobotu 8:00 - Českobrodské nádraží

Očekávaný konec závodu: cca. 15:00

Návrat: cca. 16:00 (upřesníme)

S sebou: Oblečení na závod + oblečení na převlečení, svačinu/oběd + pití, 20 Kč na cestu autobusem, pláštěnku

Pro skauty a skautky: Možnost vyrazit již v pátek a pomoct při stavbě závodní trati. Sraz na nakládání v 15:00 u klubovny.

Pro vlčata: Vlčata vyráží také již v pátek na louce přespat, bližší informace v mailu.

Sraz: v sobotu 6.10. 2018 na nádraží v 8:00 (autobus odjíždí v 8:16)

Návrat: v neděli 7.10. 2018 17:16 autobusem na nádraží v Českém Brodě

Cena: 300,- Kč

S sebou: spacák, karimatku, hygienické pomůcky, pyžamo, oblečení do lesa (které se může ušpinit nebo zničit), kartičku pojišťovny (nebo její kopii), vybavenost (šátek, papír, tužku, uzlovačku, stezku, tvrdé desky, KPZ) a svačinu na sobotní dopoledne

Vše ať mají děti zabaleno v jednom zavazadle (ideálně v krosně nebo velkém batohu) a věci na cestu v malém batůžku.

Prosíme rodiče o buchtu na snídani. :)

Prosíme o nahlášení účasti roverům na schůzce do 2. 10. 2018!

Kontakty:

První schůzka vlčat se uskuteční ve středu 5. 9. 2018 od 16:00 do 17:30 v klubovně v Kollárově ulici vedle školky.

Těšíme se na Vás.

Vedení vlčat

Ahoj skautky.
První společná schůzka nás čeká ve středu 5.9.2018 od 17:30 do 19:00 v klubovně v Kollárově ulici vedle mateřské školy.

Na všechny se moc těší vedoucí Lůca, Janička, Barča, Vanes a Terka :)

Pro rodiče:
Schůzka pro rodiče skautek, kteří by měli zájem nás poznat a položit nám své dotazy, se koná v pondělí 3.9. od 18:00 také v klubovně.