Brigáda 1.5.

Sraz: 8:30 Podzimek

Konec: kolem 16:00

S sebou: pracovní oblečení, něco na oběd (je možnost rozdělat oheň a opéci si buřty)

Na akci je možné vzít kohokoli, kdo chce přiložit ruku k dílu. V plánu je oprava střechy naší klubovny.

Akce se bude konat jen za hezkého počasí!

Výprava na umělou stěnu 8.5. (s oddílem skautek)

Sraz: 8:15 na nádraží

Návrat: 15:29 vlakem z Prahy

S sebou: na cestu skautský šátek, doklad k prokázání věku, zpáteční jízdenku do stanice Praha-Libeň, sportovní oblečení, kdo má tak věci na lezení (sedák, lezečky, jistítko, …)

Akce 1.5.:

Sraz: 8:00 na nádraží v Českém Brodě

Návrat: 17:45 na nádraží v Českém Brodě

S sebou: jídlo a pití na celý den, kapesné, pohodlné oblečení

Cena: 400 Kč (platba na účet: 0425820389/0800)

Účast dítěte nahlaste do 27.4. na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">pampelišTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (pro skautky), nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (pro světlušky)

Závod světlušek a vlčat

Kdy: Sobota 13.4. 2024

Sraz: na nádraží v Českém Brodě v 7:15

Předpokládaný návrat: mezi 18:00 až 18:30

S sebou: 100Kč na vlak, kroj a šátek (pokud nemáte kontaktujte nas prosím),  jídlo na celý den, láhev na pití, tužka, papír, vybavenost, mít na sobě oblečení do přírody (můžou se ušpinit)

Pro skauty a skautky

Sraz: pátek 19.4. 16:00-17:00 (přesný čas a místo se dá upřesní před akcí)

Konec: neděle 21.4. 15:00-16:00 u klubovny

S sebou: páteční večeře, pracovní oblečení, čelovka, nůž, v plánu je hlavně těžba dřeva

Sraz: pátek 26.4. v 15:50

Návrat: neděle 28.4. v 15:53

Cena: 500 Kč (platba na účet)

S sebou: karimatka, spacák, čelovku, vybavenost, pevnou obuv a vhodné oblečení, věci na víkend dle osobního uvážení, spacák a případnou karimatku povezeme autem. Vše ostatní zabalit tak, abyste zvládli unést.

Na sebe na cestu skautský šátek.

Účast prosím nahlaste do středy 17.4. na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.