NAKLÁDÁNÍ věcí: v PÁTEK 7.6. v 16:00 u klubovny, následně přejezd na louku, možnost přespání

Sobota: sraz 8:30 u klubovny, konec kolem 18:00, s sebou: kostým, pití a jídlo na celý den

Zveme Vás srdečně na letošní 40. ročník PoPoLesu, již v sobotu 8. června.

Kdy: 24.-26.5.

Sraz: 17:00 na Podzimku nebo vlastní dopravou v sobotu v 8:00 na tábořiště Pod kopcem Pohoř u Starého Samechova

S sebou: Oblečení na práci, pevnou obuv, karimatku, spacák.

Těšíme se!

Brigáda 1.5.

Sraz: 8:30 Podzimek

Konec: kolem 16:00

S sebou: pracovní oblečení, něco na oběd (je možnost rozdělat oheň a opéci si buřty)

Na akci je možné vzít kohokoli, kdo chce přiložit ruku k dílu. V plánu je oprava střechy naší klubovny.

Akce se bude konat jen za hezkého počasí!

Výprava na umělou stěnu 8.5. (s oddílem skautek)

Sraz: 8:15 na nádraží

Návrat: 15:29 vlakem z Prahy

S sebou: na cestu skautský šátek, doklad k prokázání věku, zpáteční jízdenku do stanice Praha-Libeň, sportovní oblečení, kdo má tak věci na lezení (sedák, lezečky, jistítko, …)