Už se nám to blíží, tak tady pár posledních informací
Nakládání věcí na tábor:
Příští čtvrtek 30.6. od 17:00 do 18:00 na Podzimku (50.0761067N, 14.8598603E).

Odjezd na tábor:
V sobotu 2.7., sraz v 6:30 na nádraží v Českém Brodě, vlak směr tábor odjíždí v 7:00.
S sebou na sraz: velkou svačinu (vaří se až večeře), dostatek pití, pláštěnku, na sebe kroj nebo skautské tričko a šátek, bezinfekčnost s datem 2. 7. 2022, popřípadě jakékoli další dokumenty, které jste ještě nestihli odevzdat (potvrzení od lékaře, kartička zdravotní pojišťovny, nebo její kopie apod.)
Budeme rádi, když nám rodiče upečou buchtu na snídani.
Těšíme se příští týden!

Výlet holčičího kmene 28.5.

Sraz: 28.5. 7:45 (vlak 8:05) na nádraží v ČB

Konec: 28.5. 15:30 na nádraží v ČB

Cena: 40 kč

S sebou: pití a jídlo na celý den, kapesné dle rodičů (kreslení na obličej, limonáda, zmrzlina…)

Pojedeme do Peček na každoroční akci Mašinka. Účast své ratolesti nahlaste, prosím, do 25.5.

Letní tábor se blíží! </div>

<div class=

Čarodějnice a Závod světlušek a vlčat

V pátek večer se sejdeme u klubovny a půjdeme si k ohništi do školky upéct buřty a zazpívat s kytarou. Čarodějnické kostýmy jsou vřele vítány :) Poté se přesuneme do klubovny, kde bude probíhat filmová noc s přespáním.

Účastníci Závodu světlušek a vlčat (ZVaS) si ráno nechají spací věci v klubovně a přepravíme je do Kostelce na samotný závod. Pokud se vaše dítě nebude účastnit čarodějnic s přespáním a pojede až na závod, dopravte ho prosím v sobotu v 7.30 ke klubovně, kde se připojí k dalším závodícím dětem.

Pokud se chce vaše dítě naopak účastnit pouze čarodějnic a filmové noci, ale závodit nebude, vyzvedněte si ho prosím v sobotu ráno u klubovny mezi 7.30 a 8 h. Účast na ZVaS ovšem vřele doporučujeme! Jedná se o soutěž týmů v rámci okresu, děti spolu chodí po různých disciplínách a zábavnou formou absolvují např. zdravovědu, orientaci v mapě a další úkoly.

Předpokládaný návrat ze závodu je v sobotu v 17 h u klubovny, čas budeme upřesňovat SMSkou podle toho, jak rychlé bude vyhodnocení závodu.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte oslovit kontaktní osobu:

Jana Takáčová, 737 464 088, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">

SHRNUTÍ

Kdy: pátek 29.4. – sobota 30.4.

Sraz: v pátek u klubovny v 17:00

Sraz (ZVAS): v sobotu 7:30

Konec: cca 17:00 u klubovny

Sebou: vybavenost, kroj se šátkem (kdo nemá kroj, stačí oddílové tričko a šátek), jídlo na celý sobotní den (snídaně a oběd bude zajištěna), dostatek pití, tužka, papír, oblečení do přírody, vhodná obuv na chození, spacák, karimatka, kartáček a pasta na zuby, kostým čaroděje/nice (dobrovolný)