Letošní (37.) ročník závodu Šemberská dvanáctka se uskuteční v sobotu 13. října 2018.

Kompletní propozice a pravidla závodů lze stáhnout zde, přihlásit se je možné podle pokynů v propozicích - buď emailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 8.10.2018, příp. dotazy lze řešit též na tel. 739 741 578 (Jan Jelínek).

Šemberská Dvanáctka je tradiční turisticko-branný závod pořádaný naším střediskem (a jeho předchůdcem - TOM) již mnoho let. Závod se koná pravidelně v polovině září a obsahuje dvanáct disciplín, z toho jednu tajnou. Závodníci mezi 7 a 99 lety se mohou procvičit například v uzlování, řezání a štípání dřeva, přepalování provázku, zatloukání hřebíku, plížení či šplh.

semberska 12

Zúčastnit se mohou závodníci od 7 do 99 let (podle ročníku narození), do 18 let pouze s doprovodem dospělé osoby nebo (bez doprovodu) s vyplněným prohlášením, které musí obsahovat tento text:

Souhlasím s tím, aby se můj syn / dcera (jméno a příjmení), narozen /a (datum narození), zúčastnil /a závodů Šemberská Dvanáctka. Beru na vědomí, že závody se konají v lese za obcí Zahrady u Č. Brodu se startem a cílem na louce za obcí Zahrady, že prezence je v místě startu od 8 do 9 hodin a závody končí cca ve 14:30, a že pořadatel může zodpovídat za bezpečnost závodníků pouze v rozsahu tohoto místa, času a propozic závodu. Dále potvrzuji, že můj syn / dcera je zdravotně způsobilý /á a vybaven /á pro pohyb (běh) v lesním terénu v délce cca 3 km.

               V ............ dne ........, podpis zákonného zástupce

Kde?

GPS WGS 84: Loc: 50°2'35.086"N, 14°50'29.756"E

Ukaž na mapy.cz