Roj světlušek je určen pro holky, které chodí na první stupeň základní školy (1.-5. třída). Které mají rády přírodu a poznávání nových věcí… Ve školním roce máme každý týden schůzku (1,5 hodiny) v naší klubovně v Kollárově ulici vedle MŠ Letadýlko. Na schůzkách hrajeme spoustu her, učíme se novým dovednostem (zálesácké, skautské i ty, které se hodí v běžném životě:-). Během roku také jezdíme/chodíme na různé výlety a výpravy (o víkendech nebo o prázdninách s dalšími oddíly např. o podzimních) nebo si v naší klubovně uděláme rukodělnou dílničku. Celoroční schůzky vyvrcholí o letních prázdninách na dvoutýdenním táboře v Posázaví.

Kdo má chuť a chtěl by se k nám připojit, ať neváhá a přijde se podívat na naši schůzku. Tak nejlépe poznáte:-) Veškeré vaše dotazy rády zodpovíme osobně na schůzkách (pokud budeme znát odpověď) nebo můžete zaslat e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Schůzky

DenČasS kýmKde

S Aničkou K., Aničkou V., Eliškou, Klárkou a Míšou Klubovna

Nebojte se přijít mezi nás kdykoliv během roku :-)