• Letos jsme pro Vaše ratolesti připravili výpravu do krásného města Chebu.
  • Informace srazů ještě včas doplníme. Pojedeme vlakem.
  • Důležité! Z důvodu návštěvy německých sousedů od Vás potřebujeme zajistit cestovní doklady pro děti. Doklady prosím předejte v den odjezdu oddílovým vedoucím. V případě, že vaše děti nemají ces.doklady, pořiďte jim prosím občanské průkazy (OP). Pro získání OP je nutné zaplatit 50Kč, rodný list dítěte a doprovod zákonným zástupcem s OP. Platnost OP je až 5 let a je možné jej zařídit téměř na všech MěÚ.  MěÚ má na vydání až 1 měsíc, proto prosím neotálejte (většinou dodají dříve).
  • Cestovní pojištění zajistíme.
  • Na tuto výpravu budeme nocovat na skautské vytápěné základně na podlahách v jednotlivých pokojích, proto je nutné vybavit dítě karimatkou a spacákem.
  • Správce chalupy doporučil jako přezůvky používat tenisky (klasické boty).
  • S sebou dále ešusy, nebo podobné odolné nádobí.
  • Cena výpravy 1000 Kč – formu úhrady ještě doplníme.
  • Zbylé informace můžete sledovat na webu skaut7.cz, nebo je získat od svých oddílových vedoucích.
  • Rozhodnutí o účasti Vašich dětí na velikonoční výpravě nám prosím sdělte nejpozději do 6. 3. 2018 (musíme zarezervovat místenky).