Pro koho je akce určena? Světlušky, vlčata, skauty, skautky a rovery.

Kdy: 25. 10. – 30. 10. 2019

Kam se jede: do Rokytnice nad Jizerou na faru - www.rokytnice.com/fara

Sraz: v PÁTEK v 15:30 na nádraží v Českém Brodě (odjezd vlaku 15:50)

Návrat: ve středu 30. 10. 2019 na nádraží (předpokládaný návrat 15:54)

Cena výpravy je 700,- Kč, prosíme Vás o závazné přihlášení a zaplacení převodem peněz na účet (Číslo bankovního účtu: 0425820389/0800) do 19. 10. 2019. Pokud nevíte variabilní symbol vašeho dítěte, prosím zeptejte se svého oddílového vedoucího.

Co si vzít s sebou?

  • Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle zvážení rodičů (jedeme na 5 dní)! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou, pohodlné pevné boty + 1 rezervní, boty na přezutí do chaty, bunda, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála, mycí potřeby, SPACÁK, prostěradlo či deka.

Prosíme o seznam a řádné označení věcí! (u světlušek a vlčat).

  • „Vybavenost“, baterka, karty, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.
  • Jídlo na cestu a částečně i večeři (po příjezdu bude k večeři pouze polévka)
  • Nezapomeňte kartičku zdravotní pojišťovny (světluškám a vlčatům ji na nádraží od rodičů vybíráme) a na řádně zabalené léky s dávkováním. Jestli má Vaše dítě nějakou zdravotní komplikaci, upozorněte na to vedení Vašeho dítěte!!!

Prosíme, abyste Vašemu dítěti nedávaly s sebou nejlépe žádnou elektroniku. Za její případnou ztrátu neneseme odpovědnost.

Budeme velice rádi, když maminky upečou bábovku či buchtu na snídani :)

Kontakty:

Markéta Ptáčková

Tel; 603 733 136

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anna Kašparová

Tel; 604 961 643

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.