PODZIMKY 2022

 

Pro koho je akce určena? Světlušky, vlčata, skauty, skautky a rovery.

Kdy: 25. 10. – 30. 10. 2022

Kam se jede: Fara v Rokytnici nad Jizerou

Sraz: v úterý 25. 10. v 16:30 na nádraží v Českém Brodě - jedeme najatým autobusem přímo na místo.

Návrat: v neděli 30. 10. v 14:00 na nádraží v Českém Brodě (předpokládaný návrat)

Cena výpravy je 1350,- Kč, prosíme Vás o závazné přihlášení vedoucím na schůzkách / vedoucím oddílů. A zaplacení převodem peněz na účet (Číslo bankovního účtu: 0425820389/0800) do 23. 10. 2022. Pokud nevíte variabilní symbol Vašeho dítěte, prosím zeptejte se svého oddílového vedoucího, každopádně uveďte příjmení a jméno dítěte do zprávy příjemci.

Co si vzít s sebou?

  • Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle zvážení rodičů (jedeme na 5 dní)! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou, pohodlné pevné boty + 1 rezervní, boty na přezutí do chaty, bunda, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála, mycí potřeby, SPACÁK, prostěradlo či deka.

Prosíme o seznam a řádné označení věcí! (u světlušek a vlčat).

  • „Vybavenost“, baterka, karty, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet.
  • Jídlo na cestu a částečně i večeři (po příjezdu bude k večeři pouze polévka)
  • Nezapomeňte kartičku zdravotní pojišťovny (světluškám a vlčatům ji na nádraží od rodičů vybíráme) a na řádně zabalené léky s dávkováním. Jestli má Vaše dítě nějakou zdravotní komplikaci, upozorněte na to vedení Vašeho dítěte!!!

Prosíme, abyste Vašemu dítěti nedávaly s sebou nejlépe žádnou elektroniku. Za její případnou ztrátu neneseme odpovědnost.

Budeme velice rádi, když maminky upečou bábovku či buchtu na snídani :)

Kontakty: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.