Pro koho je akce určena? Světlušky, vlčata, skauti, skautky a roveři.

Kdy? 26. 10. – 30. 10. 2018

Kam se jede? Rokytnice nad Jizerou na faru - www.rokytnice.com/fara

Kdy odjíždíme? Sraz V PÁTEK PŘED KINEM V 16:15. (Odjezd autobusu 16:30)

Kdy se vrátíme? Příjezd je v úterý 30. 10. 2018 před kino

Cena výpravy je 1.000 Kč, prosíme Vás o závazné přihlášení a zaplacení převodem peněz na účet do 19. 10. 2018. Pokud nevíte variabilní symbol vašeho dítěte, prosím zeptejte se svého oddílového vedoucího. Pokud není možno akci zaplatit převodem peněz, po domluvě oddílového vedoucího je tu možnost platit v hotovosti. (případně je možné se závazně přihlásit a domluvit pozdější zaplacení s oddílovými vedoucími).

Co si vzít s sebou?

Oblečení do přírody, tepláková souprava, svetr, trička, tílka, trenýrky, ponožky, rezervní prádlo – vše v dostatečném počtu dle zvážení rodičů! Počítejte s tím, že děti se v případě deště zmáchají a věci, hlavně boty okamžitě neuschnou!, pohodlné pevné boty + 1 rezervní, boty na přezutí do chaty, bunda, PLÁŠTĚNKA, čepice, šátek, dle počasí rukavice, šála, mycí potřeby, SPACÁK, prostěradlo či deka

„Vybavenost“, baterka, karty, další drobnosti dle vlastní úvahy, malý batůžek na výlet, prostěradlo nebo kus látky ve velikosti prostěradla.

Jídlo na cestu a částečně i večeři (po příjezdu bude k večeři pouze polévka)

 

Prosíme o seznam a řádné označení věcí! (u světlušek a vlčat).

Nezapomeňte kartičku zdravotní pojišťovny (světluškám a vlčatům ji na nádraží od rodičů vybíráme), a na řádně zabalené léky s dávkováním.

Budeme velice rádi, když maminky upečou bábovku či buchtu na snídani :)

 

Těšíme se na Tebe.

 

Kontakty:

Jana Takáčová

Tel: 737 464 088

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.