Milí rodiče světlušek a vlčat, dva týdny utekly jako voda a blíží se odjezd vašich robátek. Rádi bychom tímto připomněli letošní výjimečná pravidla ukončení tábora světlušek a vlčat a předání dětí vám, jejich rodičům. Kvůli letošním přísným protiCovidovým pravidlům bude předání dětí probíhat následujícím způsobem:

Kdy: v sobotu 18.7. v čase od 13:30 do 16:00

Kde: tábořiště Pod kopcem Pohoř, zaparkujte podél asfaltové cesty vedoucí k tábořišti, zůstaňte stát u vstupní brány do tábořiště

Jak: U vstupní brány budete zastaveni a povíte nám jméno svého dítka. Naše rychlá spojka vám dítko i s batožinou a kufry přivede k bráně. U brány budou přítomni vedoucí tábora a táborový zdravotník, ti vám předají veškerou dokumentaci, zbylé léky, poreferují vám o případných zdravotních potížích během táboora, zodpoví vaše dotazy a můžete frčet domů.

Letos tedy nebude možné přihlížet závěrečnému nástupu ani svému dítku sami pobalit, ale to si příští rok zase vynahradíte.

Pokud máte s uvedeným časem zásadní potíž, dejte nám vědět, situaci zcela jistě vyřešíme.

Prosíme vás, NEVSTUPUJTE DO TÁBOŘIŠTĚ!

Děkujeme za pochopení a respektování letošních výjimečných pravidel.