Na základě současné epidemiologické situace a dnešního rozhodnutí ústředí Junáka "pozastavit" do odvolání všechny skautské akce tímto vedení našeho střediska oznamuje, že v souladu s rozhodnutím ústředí Junáka dočasně rušíme všechny akce pořádané naším střediskem. Jedná se jak o pravidelné družinové schůzky, družinové či oddílové výpravy, i jednodenní nebo i kratší akce (Kuličkiáda aj.).

Doufáme a předpokládáme, že tato situace brzy pomine a co nejdříve se budeme moci vrátit k běžné činnosti.

Se střediskovou velikonoční výpravou se zatím počítá, pokud by stávající situace pokračovala, budeme vás informovat o jejím případném zrušení (což se snad nestane).

Díky všem za pochopení a součinnost. V případě dotazů je možno psát oddílovým vedoucím.

V letošním roce přispívají 3 zdravotní pojišťovny na letní tábory:

  • Revírní bratrská pokladna,
  • Oborová zdravotní pojišťovna,
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna.

Pojištěnci těchto pojišťoven si mohou zažádat o příspěvek na pobyt dětí na letním táboře. Zbylé pojišťovny v letošním roce bohužel nepřispívají.

Více informací na http://www.adam.cz/clanek-2018040025-ktere-pojistovny-prispeji-na-tabory-v-roce-2018.html.

dedecek fotoV sobotu 7. 4. opustil navždy naše řady nestor českobrodského skautingu, člen Svojsíkova oddílu, volejbalista a turista bratr Dědeček - Miroslav Stárek.

Kdo jste jej znali, věnujte mu prosím vzpomínku.

Poslední rozloučení s bratrem Dědečkem proběhne V PÁTEK 13. DUBNA OD 13 hodin v obřadní síni českobrodského hřbitova.

splnil ukol

 

 

 

 

 

 

Tato stopařská značka znamená
Splnil jsem svůj úkol a odešel jsem...

V klubovně je spoustu šatstva a dalších věcí, které děti zapomněly na různých akcích jako je tábor nebo podzimní prázdniny. Prosím věnujte chvilku prohlédnutí fotek ve Fotogalerii ve složce Zapomenuté oblečení. Třeba narazíte na tričko, které už půl roku nemůžete najít nebo tepláky o kterých už ani nevíte, že je Vaše dítě ztratilo. :)

Všechny věci budou uskladněny v klubovně, takže pokud objevíte nějaký svůj kousek oblečení v galerii, vyzvedněte si ho tam.

Věci zde necháme do konce března, pokud se o ně do té doby nikdo nepřihlásí, věnujeme je na charitu. 

Tak jste se konečně dočkali a dlouho očekávaný výběr fotek z tábora je již k vidění v naší fotogalerii.

Tábor 2015

Jistě se najdou další doposud nepublikované fotky. Prosím fotografy, ať mě kontaktují. Smile-tpvgames.gif

kroje1_P1140530

Pokud sháníte kroj a nechce se vám kupovat nový, zde najdete dostupné nabídky od ostatních rodičů. Pokud naopak máte doma nějaký kroj přebytečný a chcete jej nabídnout ostatním (zadarmo, za mírnou úplatu, za nějakou protislužbu apod. :-)), můžete sem přidat svou nabídku vč. kontaktu na sebe.

Prosíme, vyměňujte již pouze "nové" košile - tzn. košile vyrobené po roce 2000. Jsou stejné barvy, jako ty na ilustračním obrázku.

Pokud nabídka již není aktuální, napište prosím email administrátorovi stránek (beziks[zav]centrum.cz, admin[zav]skaut7.cz) a my danou poptávku/nabídku ze stránek odstraníme.

 

Aktuální nabídky/poptávky:

Jméno Nabídka/poptávka Velikost košile Kontakt
Michaela ZUbíkováPoptávám kroj134Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
737766729
Lejčková Poptávám kroj145737314253
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Lejčková Poptávám kroj168737314253
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
František Štěpán Poptávám kroj134776672368
Martina BenákováNabízím kroj145Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Šárka KosinováNabízím kroj158Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tožička tomPoptávám kroj140Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Výsledky 1 - 7 z 7

Číst dál: Výměna krojů

Světlušky a skautky, porzor!!!Nová trička pro dívčí kmen jsou již k dispozici ke koupi. Pyšní se nejenom novou barvou(tyrkysová s fialovým nápisem), ale především dámským střihem. Cena trička je 110 Kč a nabízíme tři velikosti: S, M, L, ale jsme schopni zajistit i dětské velikosti. Pro představu přibližné míry velikosti S: hrudník: 76 cm, pas 68 cm, boky 80 cm, délka 55 cm. Prosím vyzvedněte si nová trička, co nejdříve.

 

Pro objednání trička napiště jméno a velikost trička, které budete chtít na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Následující schůzku po předání peněz obdržíte tričko.

Jako tradičně na začátku roku, čeká nás i letos vybírání členských příspěvků.

Příspěvky prosíme zaplaťte (nejlépe na schůzkách vedoucímu) DO ČTVRTKA 31. LEDNA 2013. Pokud byste měli se zaplacením příspěvků jakékoli problémy, kontaktujte vůdce vašeho oddílu, určitě naleznete společné řešení.

Kolik to stojí: základní členský příspěvek pro rok 2013 stojí 450,- Kč. Pokud je v naší organizaci více členů z jedné rodiny, platí 450,- Kč pouze nejstarší. Ostatní mají "rodinnou slevu" - pouze 420,- Kč za člena. Proto se vyplatí mít u nás co nejvíc dětí. :-)

Pokud budete mít pochybnosti, kolik máte platit, domluvte se s vůdcem oddílu - zejména v případě, že máte více dětí v různých oddílech. Stejně tak je možné zaplatit za všechny u jednoho oddílu, ovšem pak vás prosíme, abyste to dali vedení ostatních oddílů vědět.

K čemu jsou příspěvky: placení členských příspěvků je jedna z povinností každého našeho člena. Na oplátku za členské příspěvky získá výhody členství v Junáku a Asociaci turistických oddílů mládeže - mj. skautský časopis, turistickou slevovou kartu Eurobeds či úrazové pojištění. Z části příspěvků určených pro naše středisko (oněch 30,- Kč za rodinu) pak hradíme nákup drobného vybavení (např. sportovního náčiní), údržbu klubovny či doplácíme akce, které by jinak byly příliš drahé (např. částečně pracovní výpravy na tábořiště).

Kdo Kde Kdy V kolik
Světlušky ve velké klubovně středa 16:00-17:30
Světlušky ve velké klubovně čtvrtek 15:30-17:00
Skautky ve velké klubovně

středa

čtvrtek

17:30-19:00

Světlušky si mohou vybrat termín, který se jim více hodí a pravidelně tento den chodit.

 

Kdo:

Datum:

Čas:

Kontakt:

Světlušky

6.9.2012

15:30- 17:00

Radka Novotná (737933307)

Skautky

5.9.2012

17:30- 19:00

Jana Čokrtová (721155452)

 

Doražte všechny, moc se na vás těšíme!