Milé skautky, světlušky, skauti a vlčata, vážení rodiče,

ještě vás čeká několik dní volna, a většině z vás stejně nakonec pravidelné chození do školy v pondělí 4.1. nezačne. A tak jsme pro vás vytvořili "hru", kterou můžete absolvovat sami nebo vy menší společně s vašimi rodiči, trochu se u toho projít na čerstvém, procvičit různé znalosti, šifry a spostu dalších znalostí a dovedností. 

Můžeme to nazvat povánoční stopovačkou, nebo taky "povánočním zabíječem času" :) 

Co vás čeká a jak na to? První indicii naleznete na vývěsce před naší klubovnou v Kollárově ulici. Jsou tam vyvěšeny vysvětlující pokyny společně s prvním úkolem. Splnění úkolu (heslo, vyluštění šifry apod.) se posílá na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., důležité je napsat, v jaké kategorii soutěžíte. Po správné odpovědi obdržíte na e-mail další úkol. E-mail bude kontrolovaný pravidelně, sice ne 24 hodin denně, ale to nevadí, o případný náskok nikdo nepřijde, bude dodržen časový rozestup mezi přijatými zprávami. Je možné pojmout i na delší čas - 1 úkol na 1 den, nemusíte se nikam honit.

Hra se koná ve třech kategoriích:

1. světlušky a vlčata (tady bude potřeba asistence rodičů nebo dalších starších osob - tedy společné plnění úkolů, pohyb po městě, vyhledávání informací na internetu...)

2. skautky a skauti

3. roveři a starý páky (vedoucí)

Kdybyste cokoliv potřebovali, i my vedoucí jsme vám nápomocni radou či nápadem nebo eventuelně jako záskok za rodiče, když byste nemohli, jen je potřeba se ozvat. V případě potíží/dotazů je možno se ozvat také na náš skautský facebook.

Hře zdar, ať se vám povánoční zabíječ času líbí a vstupte do nového roku přímo famfárově :)