Závod o nejrychleji naložený vozík.Aby tento víkend nebylo akcí málo, sešli jsme v neděli 6. března na Podzimku. V klubovně nám totiž dochází dříví a zima pořád né a né skončit. A tak jsme vzali falešné Áro (Fábii) s vozíkem a vydali jsme se dříví doplnit, tedy převozit z Podzimku do klubovny v Kollárově ulici. 

Sluníčko krásně svítilo a i přes to, že jsme se včera v hojném počtu zúčastnili Maturitního plesu Českobrodského gymnázia, nic nás nezastavilo v práci. Pobavilo nás, že téměř všichni účastníci plesu dorazili, ti co né by se nyní měli stydět (to neplatí pro Járu, jehož třídy to Maturitní ples byl).

Nasekané dříví z "chlívku" (podle mě to prostě není dřevník) jsme naložili na vozík, naskákali do auta a v klubovně zase vyložili. To jsme zopakovali dvakrát, potřetí jsme dříví vyložili u Dědečka, aby si mohl v dílně pěkně zatopit. Za to jsme od něj každý povinně vyfasovali kousek čokolády, za což mu děkujeme. Pak už jsme pouze čerstvě nasekané dříví naskládali znovu do chlívku, abychom tu samou brigádu mohli zopakovat třeba zase za rok. Fotografie si můžete prohlédnout zde.