Robin Hood a ostatní...čas letí jak blázen a už máme půlku prázdnin za sebou a s nimi i náš stanový tábor.

Letošní ročník byl, jak všichni určitě potvrdí, velmi vydařený, počasí nám až na pár větších bouřek přálo a účast byla nadmíru hojná. Celotáborové hry se ujal Štych s Ivánkem a tak nás celým táborem provázel Robin Hood s družinou a v patách mu byl Šerif z Nottinghamu s jeho pravou rukou Guyem Gisbornem. 

Ranní nástupDěti si tedy užily 3 týdny (světlušky a vlčata pouze 2 týdny) táborového života v indiánských tee-pee. Nechyběla již tradiční Olympiáda (ačkoliv tentokrát netradičně v pláštěnkách), Hry bez hranic, Den D (při kterém se z nás vedoucích staly děti a skauti a skautky si mohli na den vyzkoušet, co to obnáší, starat se o celý tábor), vícedenní výpravy (podívali jsme se na naše druhé tábořiště v Kácovci, prohlídli jsme si hrad Český Šternberk a přespali na zahradě Lucky Keltnerové v Kácově), Commando (vícedenní hra v lese pouze pro starší, při které jsme se rozdělili do skupinek - "command", utábořili v lese a snažili jsme se dobýt vlajky ostatních command) a spoustu dalších zážitků, o kterých vám děti budou určitě barvitě vyprávět (a nebo už vyprávěly).

A tak děti pod heslem "bohatým bral a chudým dával" prožily celý tábor. Lepší představu o našem táboře jistě získáte prohlédnutím naší fotogalerie, fotek z tábora je mnoho a postupně budou přibývat od dalších "fotografů". 

Doufáme, že si děti užily tábor stejně jako vedoucí a že se za rok sejdeme minimálně ve stejném počtu.