Jedna z naších hlídek - Věra, Píťa, MakyTak a je to tady Velevážení. Moc se všem závodníkům omlouvám za pozdní uvedení výsledků, ale bylo toho na mě v poslední době poněkud mnoho, navíc mi chvíli po Vpředu umřel pes Ben – ano, ten kterého jste v minulých ročnících mohli vidět na kontrolách se mnou, takže i proto se mi do vyhodnocení moc nechtělo, protože si ho se Vpředem stále spojuji.

Nicméně na výsledcích vyhlášených na náměstí v Ratajích nad Sázavou se nic nezměnilo, alespoň co se pořadí týče. Všechny výsledky byly pečlivě přepočítány, radílek k úvodní vybíhací zprávě II. Etapy jsme změnili ze 180 TM na správných 150 TM, překontrolovaly se všechny podpisy a výslednou tabulku můžete vidět zde. Došlo jen k drobným změnám ve výsledných časech. Kdo by přesto měl nějaké výhrady, všechny materiály jsou archivovány a dá se vše dokázat.

Pokud by někoho zajímal graf průběhu závodu všech hlídek, potom k I. i II. Etapě je zde.

V letošním ročníku se zúčastnilo méně hlídek, než v loňském roce, nicméně doufáme, že příští rok bude účast hojnější, aby zápolení mezi Vámi bylo zajímavější. Předběžně je datum příštího Vpředu 8. – 9. 9. 2012…….no a samozřejmě starší chrudimská sestřička v dubnu, kde se doufejme potkáme jako závodníci!!!

Vpředu Zdar!

Honza