Léto zaklepalo na dveře, a tak jsme i letos vyrazili na tradiční tábory. Vlčata a světlušky na 14 dní, skauti a skautky na tři týdny. Letos se nás na táboře sešlo o poznání více, než loni, což je velmi dobrá zpráva. Bylo nás přes 40 dětí a 20 vedoucích a roverů.

Po celou dobu tábora nás provázel motiv Divokého západu a dvou banditů - Butche Cassidiho a Sundance Kida. Hru vymýšlel Berlin s Mokem a musím uznat, že se jim doopravdy povedla. Jinak jsme se byli též podívat na ochranářské stanici opuštěných zvířat u Ledče nad Sázavou, hráli spoustu sportu a her v lese. Starší si zahráli oblíbenou vícedenní hru Komando (letos obzvláště vypečenou :-) ) a tábor samozřejmě završil Boj o poklad. I počasí nám přálo, a tak si myslím, že se nám všem tábor líbil. Pozn. na konec: jsme slavní - byli jsme v kolínském deníku.