Před srubemNení tomu tak dávno, co jsme s vypětím všech sil zamykaly s holkama srub a opět se vydáváme tímto směrem. Tentokrát však za jiným účelem, než pouze připravit naše tábořiště na blížící se tábor. Už tomu bude tak, že 4. června 2011 se z naší Věry stala paní. Rozhodli se s Borisem říci si své ano na zámku ve Zruči nad Sázavou a tam jsme nemohli chybět.

Věra vypadala nádherně, vše bylo nachystáno a tak nic nebránilo tomu, aby se z Věry stala paní Daaj(ová). A tak máme o jednu svobodnou vedoucí míň, kdo se chystá na řadu příště?

Svatebčané pokračovali na hostinu a my jsme se vydali omrknout náš srub. Vyčistila se studánka, aby vše bylo připraveno na odběr vody kvůli táboru a v menším počtu jsme si dojeli do Kácova na pozdní oběd. Ještě v menším počtu pak ještě Šéf s Haničkou, Radkou a Luckou vyrazili vyčistit studánky v Kácovci, na našem druhém tábořišti. Skromný výběr z fotoaparátů si můžete prohlédnout zde.

Snad už jen zbývá popřát novomanželům hodně štěstí a lásky do společného života.

Věra s Borisem